Шановні власники собак!

Дата: 05.05.2022 10:43

У Смизі весна, розпускається зелень, піднімається трава на газонах. В парку відпочиває багато людей (часто сім’ї з дітьми).
Законодавством не заборонено з’являтися з домашніми тваринами за межами їх місць утримання. Але, на особу, яка супроводжує тварину покладається ряд обов’язків, які чітко визначені Правилами благоустрою селища та сіл Смизької селищної ради, а саме:
- забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм та громадського порядку;
- виводити собак за межі подвір’я лише на повідку;
- забезпечувати безпеку оточуючих людей і тварин;
- прибирати екскременти за своїми тваринами.
За порушення вимог законодавства винні особи несуть кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність.
Тварин люблять і утримують всюди, але у цивілізованому світі практикують прибирання за своїми улюбленцями. І якщо ви себе вважаєте цивілізованими громадянами, патріотами своєї громади – то теж будете дотримуватись правил утримання тварин, прибирати за своїми чотирилапими, зберігати чистоту довкілля.
Смизька селищна рада закликає своїх громадян зберігати чистоту на території селища, при цьому не здійснювати вигул тварин на територіях дитячих та спортивних майданчиків, в парку. Давайте надамо можливість маленьким смижанам жити у чистому селищі і ставати його патріотами.
Зробимо нашу Смигу чистою!

Адміністрація Смизької селищної ради