Податкова інформує:

Дата: 02.06.2022 16:55

Про порушення у сфері роздрібної торгівлі споживачі можуть повідомляти податківців

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу споживачів товарів (послуг) про можливість інформування про виявлені значні порушення у сфері роздрібної торгівлі.

Так, покупці мають можливість звернутись до ДПС у разі:

- відмови суб’єктами господарювання щодо можливості розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою;

- незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції;

- продажу алкогольних напоїв, у разі заборони такого продажу місцевою адміністрацією, під час дії воєнного стану тощо;

-інші порушення.

При інформуванні про факти порушень необхідно:

-представитись: вказати прізвище та ім’я особи, яка телефонує;

- повідомити зворотні дані для зв’язку (інформування): поштову адресу та контактний телефон;

- надати чітку інформацію про порушника: повну адресу об’єкта (населений пункт, назву вулиці та номер будинку (споруди), назву зупинки тощо), назву об’єкта (супермаркет, магазин, кіоск тощо), назву суб’єкта за можливості;

чітко вказати, яке порушення виявлено.

Отримана інформація буде обов’язково взята до уваги та використана при організації контрольно-перевірочної роботи для усунення суб’єктами господарювання порушень.

Номер телефону ГУ ДПС у Рівненській області, за якими можна повідомити про виявлені порушення: 0968119571.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

Електронні довірчі послуги ДПС доступні для платників податків

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що платники податків можуть отримати електронні довірчі послуги ДПС в Центрі обслуговування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС у м. Рівне.

Згенерувати новий сертифікат відкритого ключа або вирішити проблеми з наявним можливо звернувшись за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 8,  з 8:00 до 17:00.

Звертаємо увагу, що для отримання електронного ключа необхідно надати пакет документів згідно переліку, зазначеного на сайті за посиланням: https://acskidd.gov.ua/etrusted-services.

Крім того, подовжити сертифікат відкритих ключів користувачів можливо самостійно на сайті, за умови –  до закінчення строку чинності старих сертифікатів та незмінних даних платника податків.

Водночас нагадуємо, що, з 23 березня 2022 року Надавачем запроваджено сервіс автоматичного формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX