Шановні жителі Смизької громади!

Дата: 13.06.2022 09:32

З 14 травня 2022 року з 10 год. в приміщенні ЦНАПу буде проводитися видача борошна та гороху, які були надані Дубенською ВДА в рамках співпраці із Всесвітньою продовольчою програмою вразливим категоріям населення ( особам з інвалідністю всіх груп, неблагополучним сім’ям, особам, старшим 80-ти років (які проживають в смт Смига). На 1 дорослу особу буде видаватися 5 кг борошна та 1 кг гороху. З собою необхідно мати тару для вищевказаних продуктів, а також паспорт, пенсійне посвідчення, довідку МСЕК.

Особи, старші 80-ти років, які проживають в інших селах Смизької громади, отримають борошно та горох за місцем проживання.

Дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства продукти харчування буде видавати Ярова Любов Федорівна.