ОГОЛОШЕННЯ про громадське обговорення проєкту рішення «Про затвердження Правил благоустрою Смизької селищної територіальної громади»

Дата: 07.07.2022 10:54

Відповідно до статей 9,13, 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 10, 20, 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорони навколишнього середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення громади  та належного контролю за благоустроєм  та санітарним станом населених пунктів Смизької селищної  територіальної громади, Смизька селищна рада  буде виносити на розгляд постійної комісії та сесії селищної ради проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою Смизької селищної територіальної громади».

Розробником зазначеного проекту  є відділ інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження та земельних відносин Смизької селищної ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу опубліковані на офіційному сайті Смизької селищної ради https://smyzka-gromada.gov.ua/news.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення, регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу будуть прийматися  у паперовому вигляді відділом інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження та земельних відносин Смизької селищної ради  з 07 липня до 05 серпня 2022 року включно за адресою: 35680, смт Смига, вул. Заводська, 1Б - ІІ поверх, тел. 0667337736 (відповідальна особа -  Юліана МАРЧУК) або в електронному вигляді на e-mail: juliana_marchuk@ukr.net або smyga-sr@ukr.net з поміткою «Правила благоустрою».

Правила благоустрою (.pdf)