4 засідання комісії з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради

Дата: 20.07.2022 10:47

05 липня 2022 року відбулось 4 засідання комісії з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради на чолі з селищним головою ФЕДОРОВИМ Олександром Мефодійовичем та начальником Служби у справах дітей Смизької селищної ради НАГАЛКА Ганною Петрівною.

На засіданні комісії розглядалися питання:

• про розгляд матеріалів цивільної справи про позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини та надання висновку органу опіки та піклування Смизької селищної ради  про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав;

• про розгляд заяви про надання дозволу на вчинення правочину право власності на яке мають неповнолітні діти;

• про стан виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей.

В ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сім’ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, умови проживання сімей, інформації від поліцейських офіцерів громади поліцейської станції смт Смига, дотримання житлових та майнових прав дітей тощо.

В ході засідання були прийнятті рішення по всім вищезазначеним питанням та вручені попередження батькам про адміністративну відповідальність за вчинення та неналежне виконання батьківських обов’язків.

Комісія з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: 35680, смт Смига, вул. Заводська  1, б (2 поверх адміністративного приміщення, Служба у справах дітей Смизької селищної ради).