ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 19.09.2022 10:17

З метою забезпечення безпеки жителів Смизької громади у період воєнного стану, враховуючи вступ України до Європейського союзу та необхідності перепису населення, відповідно до розпорядження Смизької селищної ради від  12.09.2022 №181 «Про здійснення подвірного обходу» з 18 вересня 2022 року в населених пунктах Смизької селищної територіальної громади буде проводитись перезакладення документів  погосподарського обліку на новий строк  з 01.01.2023 по 01.01.2027 рр.

Прохання до всіх мешканців громади:

- сприяти працівникам селищної ради у проведенні подвірного перепису господарств;

- надавати необхідні документи для наповнення погосподарського обліку (паспортні документи, документи на  житлові будинки, земельні ділянки).

- неухильно виконувати зауваження у випадку порушення Правил благоустрою та державних будівельних норм.

Отримання деталізованих даних щодо  домогосподарств та ведення погосподарського обліку забезпечить можливість  мешканцям  громади  отримувати  відповідні  довідки  та  виписки для своїх потреб.

Просимо вашого сприяння та розуміння.

Подвірний обхід розпочнеться з населеного пункту с.Онишківці в період з 18.09.2022 року (на невизначений термін).