Безкоштовне зубопротезування для учасників бойових дій

Дата: 28.09.2022 13:03

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕТЕРАНСЬКИЙ ПРОСТІР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Ынформує, що наразі в області в рамках «Обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькі й та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, на 2019-2022 роки» проводиться безкоштовне зубопротезування для учасників бойових дій.
За детальною інформацією звертатися в KI І «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради, за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 11. Телефон для довідок: (0362) 63-40-98 та 0970351818.