До уваги внутрішньо переміщених осіб, які перемістились з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей і проживають у Смизькій територіальній громаді.

Дата: 13.10.2022 16:04

20 жовтня о 9:30, смт.Смига, вул.Заводська, 1 Б, відбудеться зустріч з представниками французької неурядової гуманітарної організації ACTED.

Мета зустрічі: реєстрація внутрішньо переміщених осіб у програмі багатоцільової грошової допомоги.

Допомога складає 2220 грн в місяць на одну особу. Розрахована на 3 місяці. Виплачується єдиним платежем (6660грн).

Для реєстрації достатньо однієї людини від родини з документами:

для отримувача допомоги потрібен паспорт (до ID картки витяг про місце реєстрації), ідентифікаційний код. Для інших членів родини достатньо ідентифікаційного коду (для дитини свідоцтва про народження).