6 засідання комісії з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради

Дата: 30.11.2022 09:05

11 листопада 2022  року відбулось 6 засідання комісії з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради на чолі з селищним головою Олександром ФЕДОРОВИМ та начальником Служби у справах дітей Смизької селищної ради Ганною НАГАЛКА.

На засіданні комісії розглядалися питання:

1. Про розгляд заяви про надання дозволу неповнолітній на вчинення правочину щодо відчуження частки майна

2. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – сиріт, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах

В ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками (опікунами, піклувальниками) належного догляду за дітьми, відносини в сім’ї,  ставлення батьків (опікунів, піклувальників) до виконання їх батьківських обов`язків, умови проживання сімей, інформації від поліцейських офіцерів громади поліцейської станції смт Смига, потреби дітей, висновки із закладів охорони здоров'я, соціального педагога та психолога, рекомендації, тощо.

В ході засідання були прийнятті рішення по всім вищезазначеним питанням.

Комісія з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: 35680, смт Смига, вул. Заводська  1, б (2 поверх адміністративного приміщення, Служба у справах дітей Смизької селищної ради).