Харківський національний університет внутрішніх справ ЗО листопада 2022 року проводить онлайн-зустріч для майбутніх абітурієнтів

Дата: 01.12.2022 11:11

Запрошуємо о 12:00 ЗО листопада 2022 року долучитися до онлайн- зустрічі факультету № 2 (Кримінальної поліції) та № 4 (Кіберполіції) на тему: «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році».
Обговорюватимуться наступні питання:
1. Загальна інформація про ХНУВС.

2. Факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, строки навчання та подальше працевлаштування.

3. Умови та порядок подачі заяв для реєстрації на навчання за державним замовленням (бюджет) у 2023 році.
Спікери:
1. Анатолій Клочко, проректор ХНУВС.

2. Віктор Слиш, помічник ректора.

3. Олена Чорноус, начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи.

4. Марина Давидова, зав. відділення роботи зі студентами відділу кадрового забезпечення.

5. Декани факультетів.

6. Представники СОВ УКЗ ГУНП в областях.

Запрошуємо до обговорення керівників відділів освіти ОТГ, директорів шкіл і випускників, представників управлінь кадрового забезпечення ГУНП в областях, представників місцевих органів влади, майбутніх студентів, курсантів і їх батьків.
Телефон для довідок: 067-717-07-02, 096-964-80-65.
Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням:
grRiVYUT09 Ідентифікатор конференції: 876 4871 0903 Код доступа: АЬіі2@23