Солодкі подарунки до дня Святого Миколая в Смизькій ТГ для дітей в сім’ях, що потребують особливої уваги!

Дата: 16.12.2022 13:45

День Cвятого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На це свято чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

Аби допомогти діткам повірити в справжнє новорічне диво, 16 грудня 2022 року, напередодні свята Святого Миколая, начальник Служби у справах дітей Смизької селищної ради, директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Смизької селищної ради, начальник СВГ ВП Дубенського РВП  ГУНП в Рівненській області завітали до сімей, що потребують особливої уваги у громаді -  які перебувають в складних життєвих обставинах із солодкими подарунками завдяки реалізації Програми соціального захисту окремих категорій селищної ради на 2022 рік.

Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Нехай Святий Миколай у цей святковий день принесе вам лише приємні подарунки - надію, щастя, міцне здоров’я та мир в Україні.