Громадська організація «Ініціатива Е+» допомагає дітям загиблих та важкопоранених бійців, багатодітним переселенцям, прийомним родинам, дитячим притулкам, родинам дітей з особливими потребами! Батьки/опікуни, звертайтесь!

Дата: 19.01.2023 10:55

Закриваємо такі потреби: генератори, обігрівачі, безперебійники, будівельні матеріали, інше потрібне, щоб пережити цю люту зиму. Виходимо з конкретних потреб конкретної родини.

Для подання заявки заповніть гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiO2aBm4c2xGbNCUrrvaSPF-Se3Y37RPg0YoxoZNWcxkSy-w/viewform

До заповнення заявки підготуйте пакет документів: паспорт та ІПН мами/опікуна, склад родини, свідоцтва народження дітей, довідки про загибель/поранення тата, довідка ТПО тощо.

Зверніть увагу, що при заповненні анкети потрібно  надати документ про загибель або поранення батьків; вказати статус (ВПО, ДБСТ і т.д.),  дані відповідального волонтера (фахівця із соціальної роботи чи іншого працівника територіальної громади), ПІБ та телефону одного з батьків, який буде отримувати надані речі на Новій Пошті.