Громадським організаціям платитимуть за надання соціальних послуг людям з інвалідністю

Дата: 01.02.2023 10:38

Громадські об’єднання осіб з інвалідністю, які надаватимуть соціальні послуги таким особам, отримуватимуть фінансування від держави. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики України, це передбачено постановою «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю», яку Кабмін ухвалив 27 січня.

За словами міністерки соцполітики Оксани Жолнович, це дозволить підтримати проєкти, спрямовані на соціалізацію та інтеграцію осіб з інвалідністю.

Отримати кошти зможуть ті об’єднання, які надають особам з інвалідністю соціальні послуги, що відповідають затвердженим державним стандартам соціальних послуг. Це може бути як одна, так і кілька послуг одночасно.

Рішення про надання фінансування ухвалюватиме Фонд соцзахисту осіб з інвалідністю на конкурсній основі.