4 засідання комісії з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради

Дата: 10.04.2023 12:41

10 квітня 2023  року відбулось 4 засідання комісії з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради у 2023 році на чолі з селищним головою Олександром ФЕДОРОВИМ та начальником Служби у справах дітей Смизької селищної ради Ганною СТЕЦЮК.

На засіданні комісії розглядалися питання:

1. Про стан виконання батьківських обов’язків відносно своїх неповнолітніх дітей гр. КАНАРСЬКИМ Андрієм Антолійовичем, жителем с. Нова Миколаївка.

1. Про стан виконання батьківських обов’язків відносно своїх малолітніх дітей  гр. ЛАВРЕНЮКОМ Ігорем Васильовичем, жителем с. Голуби.

В ході розгляду питання приймалися до уваги забезпечення батьками (опікунами, піклувальниками) належного догляду за дітьми, умови проживання сімей та дітей, потреби дітей, відносини в сім’ї,  ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, висновки працівників поліції тощо.

В ході засідання були прийнятті рішення по всім вищезазначеним питанням.

Комісія з питань захисту прав дитини Смизької селищної ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: 35680, смт Смига, вул. Заводська  1, б (2 поверх адміністративного приміщення, Служба у справах дітей Смизької селищної ради).