«Парламент для села: представництво заради розбудови України»

Дата: 11.05.2023 08:45

Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні започаткувала проект «Парламент для села: представництво заради розбудови України» за підтримки грантової програми «Громадяни й парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного часу», в межах реалізації Програми USAID «РАДА: наступне покоління». Головною метою проекту є забезпечити системну взаємодію між народними депутатами та їх виборцями, які є діючими і потенційними надавачами послуг сільського зеленого туризму. В рамках цього проекту планується зібрати, опрацювати та донести до народних депутатів інформацію про проблеми та перспективи розвитку СЗТ та напрацювати шляхи подолання існуючих проблем, а також розробити проекти змін та доповнень нормативних документів, що сприятимуть більш успішному розвитку СЗТ в Україні.

В зв’язку з цим просимо дати відповіді на запитання в запропонованій анкеті. Анкета для жителів сільської місцевості: bit.ly/42dsF8n