День захисту дітей у Смизькій територіальній громаді!

Дата: 02.06.2023 15:30

01 червня 2023 року працівниками Смизької селищної ради разом із поліцейським офіцером громади здійснено об’їзд сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах із врученням продуктових наборів.

02 червня 2023 року Благодійний фонд "Рокада" у співпраці з ГО "Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН", Молодіжною радою Смизької громади та Координаційною радою ВПО організовано свято до Дня захисту дітей в місцевому парку "Дубина", а саме:

- Аквагрим «Дозволь собі»

- Ігрова програма з флешмобами

- Фестиваль кольорових скульптур та історій про них

- Кіндер-клаб (для малюків від 0 до 3 років)

- Жіноча психологічна група «Моя внутрішня дитина»

- Розіграш подарунків

- Нагородження юних волонтерів в рамках флешмобу "Вірш за донат"

- воркшоп "Як стати волонтером і чим я можу бути корисним у своїй громаді"

- холлі-фест.

Дитинство — найкраща пора в кожної людини, спогади про яку ми проносимо через усе своє життя.

Дякуємо організаторам за їх невтомну працю, турботу та любов до маленьких українців – дітей нашого героїчного народу, які є найбільш незахищеними в суспільстві.

Сьогодні війна прийшла у дім кожного українця, всім не просто, а особливо найбільш незахищеним – дітям. Адже війна забрала у них все, що приносило їм щастя: садочок чи школу,  гуртки, друзів, а в декого навіть родину.

Кожній дитині потрібне в першу чергу душевне тепло і любов, а дітям з особливими потребами, дітям з інвалідністю чи сиротам така підтримка та увага  життєво необхідна.