Оголошено вступ хлопців та дівчат до 8 класу до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Дата: 19.06.2023 08:17

Шановні батьки, опікуни , рідні та близькі наших дітей !!! В навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна (місто Боярка )продовжується набір юнаків на навчання до 8 класу .

Право позачергового зарахування мають діти, сім’ї яких постраждали від російської агресії!

Додаткова інформація за номерам телефону +380997410224 (дзвінки та месенджери )

Безпека під час подання документів, здачі вступних випробувань, а також подальшого навчання та проживання на високо-якісному рівні(цілодобове чергування, охорона і оборона , контроль, наявне обладнане укритття , технічні засоби оповіщення про небезпеку )!!!

Перемога за нами !!! Україна понад усе !!!
СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

(  Юридична адреса НОК: 08154 Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103. тел: +380997410224.)

Лист-запрошення