До уваги жителів Смизької громади!

Дата: 30.10.2023 15:33

Рішенням виконавчого комітету Смизької селищної ради від 13 жовтня 2023 року №141 був створений Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації на базі Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Смизької селищної ради  та затверджено Положення про Пункт прокату та інших засобів реабілітації. Послуги з прокату надаються тимчасово особам, виключно мешканцям Смизької громади, які  досягли 18-ти річного віку, яким не встановлена група інвалідності, але згідно медичної довідки потребують забезпечення засобами реабілітації, що звернулися до Пункту прокату та уклали з ним відповідний договір. Послуги з прокату засобів реабілітації надаються на безоплатній основі.

За сприяння благодійної організації «Дотик» та громадської організації Товариство осіб з інвалідністю з дитинства та батьків дітей з особливими потребами «Життя з надією» Пункт прокату отримав наступні засоби:

милиці, палиці, візки, крісло-туалети, ходунки, стільчики для миття, які можна отримати на підставі наступних документів:

• заява про забезпечення засобом реабілітації;

• медична довідка про необхідність забезпечення засобами реабілітації;

• копія паспорту, коду.

Інформація за тел.0663105103