Управління соціального захисту населення Дубенської районної державної адміністрації інформує:

Дата: 02.02.2024 14:09

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» запрошує до отримання реабілітаційних послуг та професійного навчання за професіями: «Перукар», «Бджоляр», «Вишивальник», «Манікюрник», «Взуттьовик з ремонту взуття», «Оператор компютерного набору», «Секретар керівника», «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Швачка».

Професійне навчання, заходи з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації, медичне спостереження, а також харчування та комфортне проживання здійснюється для слухачів безкоштовно.

Особа з інвалідністю може отримати послуги з комплексної реабілітації один раз на рік, терміном до 60 календарних днів.

Послуги з комплексної реабілітації, у тому числі харчування та проживання, особі з інвалідністю надаються безкоштовно.

За інформацією можна звертайтися до управління соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації або за телефонами Центру (04596) 40-010(04596) 40-011.

Адреса:

Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів

07352, урочище «Туровча лісова-2», с. Лютіж, Вишгородський район, Київська область

Приймальна директора (04596) 40-011(04596)40-394.

Телефон приймальної комісії (04596) 40-010 .+380 68 354-01-35+380 95-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.netvcpri.info@gmail.com.