Завершився І етап Всеукраїнських заходів "Спортивна зима"

Дата: 19.02.2024 14:37

У закладах освіти Смизької ТГ завершились конкурси, які проходять у межах Всеукраїнських заходів «Спортивна зима». Метою конкурсів є залучення дітей, учнівської та студентської молоді до проведення активного дозвілля взимку.

Щороку протягом січня - лютого між дошкільнятами проводять конкурс «Зимова фортеця», учасники якого повинні облаштувати максимально довгу снігову фортецю висотою щонайменше один метр.

Метою конкурсу є максимальне залучення дошкільнят до рухової активності через рухливі ігри та зимові розваги на прогулянці. За результатами засідання оргкомітету переможцем І етапу конкурсу «Зимова фортеця» по Смизькій територіальній громаді став Студянський заклад дошкільної освіти Смизької селищної ради.

А для учнів початкових класів проводять конкурс «Сніговик FEST», мета якого - стимулювання дітей молодшого шкільного віку до організованої рухової активності, пропаганди здорового способу життя.

За результатами засідання оргкомітету переможцем І етапу конкурсу «Сніговик FEST» по Смизькій територіальній громаді став комунальний заклад «Студянський ліцей Смизької селищної ради».