ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ НА ВІДПОЧИНОК ДО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ “АРТЕК”

Дата: 05.04.2024 10:36

Відділ з соціальних питань Смизької селищної ради  інформує громадян пільгових категорій про можливість оздоровити дітей в міжнародному дитячому центрі  «Артек».

Право на безкоштовний відпочинок в дитячих таборах мають:

• діти-сироти;

• діти, позбавлені батьківської опіки;

• діти з малозабезпечених сімей;

• діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) захищаючи Україну;

• рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї.

Вартість: безкоштовно, батьками оплачується лише проїзд до табору. Діти доправляються до «МДЦ «Артек організованими групами. Дитина має право на забезпечення безкоштовною путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році.

Тривалість: 21 день.

Вік дітей: 7-18 років.

Де:

на вибір :

• Закарпатська область, Свалявський район, село Березники;

• м. Київ, Пуща Водиця.

Коли: протягом року.

За детальною інформацією звертайтесь в селищну раду, другий поверх, відділ з соціальних питань. Для запису в чергу необхідно:

• заява;

• копія паспорта, коду батьків;

• копія свідоцтва про народження (паспорта) дитини;

• витяг про реєстрацію дитини;

• документ, що підтверджує категорію пільговика.

Направлення дітей здійснюватиметься відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України від 02.06.2020 № 359, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.06.2020 за № 8518/34801