Цієї суботи у Дубенському замку відбудеться захід на підтримку ветеранів «ДУБЕНСЬКА СИЛА»

Дата: 05.07.2024 13:49

Подія спрямована на підтримку й соціалізацію ветеранів, тож усі наші тематичні локації саме про це.

МИ РОЗПОВІМО

• про працевлаштування та розвиток бізнесу для ветеранів та членів їхніх родин (додавши історії успішних бізнес-проєктів від наших земляків)
  • про можливості з реабілітації та фізичного відновлення у громадах Дубенщини та області

Доповнять атмосферу заходу Всеукраїнські ветеранські змагання зі стронгмену та виступи зіркових гостей - лідера рок-гурту «Моторʼролла» Сергія Присяжного із Хмельницька, фольк-рок-гурту «Очеретяний кіт» із Вінниці та нашого земляка – реп-виконавця «SKOFKA».

Увесь час на території замку діятиме локація для діток та фуд-корт від місцевих виробників.

Вхід вільний. Донат вітається

Організатори: Рівненська обласна державна адміністрація, Дубенська районна державна адміністрація та Державний історико-культурний заповідник міста Дубно.