Податкова інформує:

Дата: 26.07.2024 13:54

Контроль у сфері обігу підакцизних товарів триває

ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що станом на 01.07.2024 року працівниками управління контролю за підакцизними товарами проведено 375 фактичних перевірок у сфері обігу та зберігання підакцизних товарів, а саме:

• 36 фактичних перевірок в сфері роздрібної торгівлі пальним;
  • 22 фактичні перевірки в сфері оптової торгівлі пальним;
  • 1 фактична перевірка місць зберігання пального;
  • 36 фактичних перевірок виробників спирту;
  • 18 фактичних перевірок виробників тютюнових виробів;
  • 3 фактичні перевірки виробників пива;
  • 6 фактичних перевірок в сфері оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
  • 253 фактичних перевірок у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За результатами проведених перевірок та виявлених порушень застосовано штрафних санкцій на суму 7210,10 тис грн, з них станом на 01.07.2024 сплачено 2380,72 тис гривень. Крім того, протягом 2024 року працівники управління контролю за підакцизними товарами були залучені до проведення 6 планових документальних перевірок, за результатами яких виявлено порушення та застосовано штрафні санкції на суму 174,83 тис грн, з  яких сплачено станом на 01.07.2024 року  152,83 тис гривень.

Для отримання податкової знижки скористуйтесь мобільним застосунком «Моя податкова»

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує громадянам, що правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2023 році, можна скористатись до 31 грудня 2024 року. Для цього можна скористатись мобільним застосунком «Моя податкова», де у розділі «Послуги» є можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки. Для цього:

- оберіть «Подати декларацію про майновий стан і доходи»;

- вкажіть суму витрат відповідного виду;

- зазначте реквізити банківського рахунку (інша інформація про банківський рахунок заповниться автоматично);

- прикріпіть документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото);

- підписуйте та надсилайте.

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Успішна кар'єра починається з освіти!

Додаткові можливості для вступників до Державного податкового університету.

РЕГІОНАЛЬНИЙ КОЕФІЦІЄНТ 1,04 дозволяє миттєво отримати вищий конкурсний бал та збільшити свої шанси на вступ!

Як це діє? Наприклад, ваш конкурсний бал 144,5? У ДПУ він зросте до 150,28!
Проста математика: свій конкурсний бал помножте на 1,04 (отримаємо: 144,5 х 1.04 = 150,28).

ПЕРСПЕКТИВИ ПЕРЕВЕДЕННЯ НА БЮДЖЕТ ДЛЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ: діти учасників бойових дій, діти з інвалідністю, діти загиблих Захисників України, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування мають право бути переведені на бюджет, якщо за результатами вступу зараховані на контракт.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ З ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ:
051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
073 Менеджмент
076 Підприємництво та торгівля
081 Право
122 Комп’ютерні науки
293 Міжнародне право

Скористайтесь перевагами! Приєднуйтеся до великої родини ДПУ!

Контакти:
+38 (068) 619-31-31;