17 Серпня, 2017 р., 10:01
Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної інфраструктури та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енерго-сервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетегілоенерго» (м.Рівне, вул  Д. Галицького, 27.)
17 Липня, 2017 р., 18:17
10 Квітня, 2017 р., 14:22
Смизька селищна рада Дубенського району оголошує конкурс серед проектних організацій на виготовлення проектно-кошторисної документації на проекти: