24 Жовтня, 2023 р., 13:34
25 жовтня очікується впродовж доби значний дощ, вдень пориви південно-східного вітру 15-18м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
20 Жовтня, 2023 р., 13:39
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ !
10 Жовтня, 2023 р., 14:47
З метою реалізації Корекційної програми для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї на 2023-2024 роки, Смизька селищна рада запрошує до співпраці спеціалістів,які мають вищу освіту за гуманітарними напрямами та пройшли відповідне навчання щодо проведення корекційних програм.
06 Жовтня, 2023 р., 11:20
9 жовтня з 9.00-16.00 буде відсутнє електропостачання в селах Стара Миколаївка,Мартинівка,Онишківці,Миньківці,Сапанівчик,Тур'я,Шеремети у зв'язку з проведенням ремонтних робіт .
04 Жовтня, 2023 р., 15:05
Завтра, 5 жовтня 2023 року, в приміщенні селищної ради (вул.Заводська 1,б, актовий зал) відбудеться робоча зустріч з представниками Ощадбанку щодо кредитування бізнесу, грантів та мікрогрантів для бізнесу. Прохання до місцевих представників бізнесу (ФОП, ПП, юридичних осіб) віддвідати даний захід.
03 Жовтня, 2023 р., 14:30
Повідомляємо Вас, що відповідно до директив Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил підтримки Збройних Сил України, щодо підготовки особового складу військових частин, в період з 3 жовтня 2023 року по 31 жовтня 2023 року на території полігону «Буща» будуть проводитись навчання (заняття) з використанням стрілецької зброї та вибухових речовин.
27 Вересня, 2023 р., 15:03
В зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації щодо сказу тварин на території Дубенського району спеціалістами державної служби ветеринарної медицини будуть проведені профілактичні протиепізоотичні заходи - щеплення тварин проти сказу.
27 Вересня, 2023 р., 14:22
Просимо вас долучитися до збору овочів (картоплі,моркви і тд), для покращення якості харчування пацієнтів,що перебувають на стаціонарному лікуванні у КНП «Дубенська міська лікарня». Овочі можна приносити до Смизької амбулаторії та до місцевих ФАП-ів.
26 Вересня, 2023 р., 14:19
Запрошуються на роботу особи чоловічої та жіночої статі на підприємство з вахтовим режимом роботи 21,2/7. Бажано досвід роботи з тваринами (звіроферма).