21 Серпня, 2023 р., 08:18
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні в другій половині дня із збереженням вночі 21.08 очікуються грози , місцями шквали 15 - 20 м/с. (I рівень небезпечності, жовтий).
18 Серпня, 2023 р., 13:43
У зв’язку з підвищенням ціни на електроенергію з липня 2023 року, яка зросла на 15%, ціна становитиме для Смизької селищної ради 5,66907 грн/кВт без ПДВ (6,802884 грн). Підвищення ціни призвело до зменшення договірних величин споживання електричної енергії понад 26 000 кВт.
16 Серпня, 2023 р., 13:48
На прохання ДП «Рівнеторф» Смизька селищна рада формує список громадян, які хочуть придбати напівбрикети торф’яні. Вартість 1(однієї) тонни для жителів Смизької територіальної громади становитиме – 3 (три) тис. грн., без доставки.  Якщо Ваше домогосподарство бажає придбати напівбрикети торф’яні, звертайтеся в відділ з соціальних питань Смизької селищної ради (2 поверх) смт Смига, вул Заводська 1б.  Жителям Березького старостинського округу звертатися в Березький старостат. В списку зазначається ПІБ, номер телефону, адреса, соціальний статус, кількість тонн.
10 Серпня, 2023 р., 15:16
За  інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 11 серпня очікуються грози (І рівень небезпечності, жовтий).
04 Серпня, 2023 р., 13:44
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, вдень 05 серпня очікуються вночі та вранці грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, вдень пориви південно - східного вітру 15 – 20 м/с  (I рівень небезпечності, жовтий).
03 Серпня, 2023 р., 12:33
Повідомляємо Вас, що відповідно до директив Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил підтримки Збройних Сил України, щодо підготовки особового складу військових частин, в період з 7 серпня 2023 року по 30 вересня  2023 року на території полігону «Буща» будуть проводитись навчання (заняття) з використанням стрілецької зброї та вибухових речовин.
31 Липня, 2023 р., 13:03
Відповідно до листа Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації від 01.03.2023 року № 2691/02.1 та враховуючи лист ТОВ «РОЕК» від 23.02.2023 року № 551 щодо заборгованості споживачів за спожиту електричну енергію, просимо заклади соціальної сфери та населення якомога швидше оплатити заборгованість за послуги, що виникли станом на сьогодні.
27 Липня, 2023 р., 13:27
З метою реалізації Корекційної програми для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї на 2023-2024 роки, Смизька селищна рада запрошує до співпраці спеціалістів,які мають вищу освіту за гуманітарними напрямами та пройшли відповідне навчання щодо проведення корекційних програм.
26 Липня, 2023 р., 16:38
Основні обов’язки: •    Здійснення соціального супроводження сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. •    Забезпечення соціально-педагогічної підтримки сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. •    Проведення оцінки потреб дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. •    Підготовка та моніторинг реалізації планів індивідуального розвитку дітей. •    Забезпечення взаємодії сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах з внутрішніми і зовнішніми фахівцями, співробітниками організації. Вимоги до кандидата: •    Вища освіта в галузі соціальної роботи/психології/педагогіки чи суміжних дисциплін. •    Досвід роботи в соціальній сфері від 2-х років буде перевагою. •    Знання законодавства України в сфері захисту прав дітей, сімей СЖО. •    Розуміння особливостей сімей СЖО. •    Навики роботи з комп’ютером (MS Office, Internet, соціальні мережі). •    Відповідальність, організованість, комунікабельність, стресостійкість, здатність працювати в команді. •    Здатність до швидкого засвоєння інформації. •    Бажання розвиватися і постійно підвищувати свій професійний рівень. Прохання резюме надсилати на адресу smyga-sr@ukr.net із заголовком «Фахівець із соціальної роботи» до 20 серпня 2023 року. Детальна інформація за телефоном +380666761441 – Неля Богданівна
26 Липня, 2023 р., 07:53
За  інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 26 липня очікуються грози, значний дощ (І рівень небезпечності, жовтий).