04 Липня, 2023 р., 11:42
Якщо ви маєте ідею соціального проєкту для внутрішньо переміщених осіб, маєте команду, то ця можливість саме для вас. Для початку співпраці необхідно заповнити форму в тексті оголошення. Подробиці та форма за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=ho-krymsos-ta-ahenstvo-oon-u-spravah-bizhentsiv-v-ukrajini-shukaje-proaktyvnyh-pereselentsiv
03 Липня, 2023 р., 08:57
Смизька селищна рада повідомляє, що в мережі Instagram створена фейкова сторінка Смизької громади (https://www.instagram.com/smyzka_gromada/ ). Виконавчий комітет не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даній сторінці.
28 Червня, 2023 р., 11:17
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології,                29 червня впродовж доби очікуються грози, пориви західного вітру 15-20м/с, вдень місцями град (I рівень небезпечності, жовтий).
19 Червня, 2023 р., 08:10
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології,                19 червня.  Протягом доби  по м.Рівне та області очікуються грози, місцями шквали 15 - 20 м/с  та град.  (I рівень небезпечності, жовтий).
14 Червня, 2023 р., 10:14
Виконавчий комітет Смизької селищної ради з метою проведення робіт з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС та проведення відновлювальних робіт пошкоджених об’єктів житлової інфраструктури Кочубеївської територіальної громади Херсонської області, візьме в оренду автоцистерни, які можна задіяти  для здійснення перевезення питної води для населення в Херсонській області.
13 Червня, 2023 р., 13:15
Повідомляємо Вас, що відповідно до директив Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил підтримки Збройних Сил України, щодо підготовки особового складу військових частин, в період з 15 червня 2023 року по 31 липня  2023 року на території полігону «Буща» будуть проводитись навчання (заняття) з використанням стрілецької зброї та вибухових речовин.
09 Червня, 2023 р., 14:56
ТОВ «Дубенський край» повідомляє, що на орендованих підприємством землях, які входять у територіальне підпорядкування громади(с.Шепетин), буде проводитись обробіток посівів сої ( препарати Баклер 2,5 л/га) з 08 червня по 10 червня 2023 р та с.Берег- обробіток посівів соняшнику ( препарати Ксеон 0,5л/га та мікроелементи) з 14 червня по 20 червня 2023 р. У зв’язку із погодніми умовами, графік внесення може змінюватись. Препарати, що застосовуються, дозволені для використання у сільськогосподарському виробництві на території України .
09 Червня, 2023 р., 13:24
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології,                10 червня очікуються впродовж доби грози, вдень місцями шквали 15 – 20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
08 Червня, 2023 р., 13:15
Орієнтовно субота - неділя буде виїзжати автомобіль, тому збір буде проводитись  до пʼятниці 12: 00.