13 Травня, 2020 р., 10:45

13 Травня, 2020 р., 08:50
У середу, 13 травня 2020 року з 10.00 до 12.00 години «пряму» телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення жителів Рівненщини проведе заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Панащук Тетяна Ананіївна.
08 Травня, 2020 р., 08:15
По вулиці Дружба смт Смига розміщена велопішохідна доріжка. Вона призначена для руху пішоходів та велосипедистів. Просимо власників автомобілів та мопедів користуватися проїзною асфальтованою частиною дороги та не виїжджати на велопішохідну доріжку, бо це руйнує її основу.
04 Травня, 2020 р., 11:30
До Смизької селищної ради надійшло клопотання директорів Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Лущан С. С. та Шепетинської гімназії Білика В. П. щодо надання дозволу на передачу з балансу закладів освіти продуктів харчування та продовольчої сировини, які залишились невикористаними в результаті запровадження з 12 березня карантину. Згідно цих клопотань 30 квітня 2020 року на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення щодо надання дозволу на передачу продуктів дітям пільгових категорій, які навчаються і мали б харчуватися у відповідних закладах освіти.