НОВИНИ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

26 Листопада, 2020 р., 16:49
На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Смизької селищної ради одним із питань було надання матеріальної допомоги жителям громади, що опинилися в складних життєвих обставинах. Згідно заяв, що надійшли в селищну раду, було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги на суму 39900 грн. Всього до розгляду надійшло 27 заяв, серед них для отримання матеріальної допомоги:
26 Листопада, 2020 р., 15:21
Сьогодні відбулося перше засідання нового виконавчого комітету.
26 Листопада, 2020 р., 14:02
Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує:
25 Листопада, 2020 р., 08:56
Відсьогодні стартує акція "16 днів проти насильства" у рамках якої заплановано ряд заходів.
23 Листопада, 2020 р., 12:25

20 Листопада, 2020 р., 15:50
Поліцейські офіцери Смизької громади застерігають громадян щодо перебування в громадських місцях, в т. ч. громадському транспорті без засобів індивідуального захисту.
20 Листопада, 2020 р., 15:19
Вже шість років поспіль 21 листопада українці відзначають День гідності та свободи.
20 Листопада, 2020 р., 08:26
                  З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
19 Листопада, 2020 р., 16:43