НОВИНИ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

13 Серпня, 2021 р., 08:24
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування таких ставок:
13 Серпня, 2021 р., 08:10
Упродовж січня-липня 2021 року завдяки офіційним робочим місцям та іншим легальним доходам громадян Рівненщини до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 мільярди  542 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.
11 Серпня, 2021 р., 08:24
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – об’єкти декларування) можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно:
11 Серпня, 2021 р., 08:07
Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за січень - липень 2021 року працівниками управління контролю за підакцизними товарам проведено 458 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами, в результаті яких виявлено 561 порушення, а саме:
10 Серпня, 2021 р., 15:14
У житті майже кожної дорослої людини відбувається подія, яка змінює її особисте життя, матеріальне становище та міру відповідальності. Йдеться про створення сім’ї, тому, що крім почуття кохання, яке рухає людьми в даний момент, є ще й матеріальна сторона даної події. Люди переходять по відношенню один до одного в інший статус.
04 Серпня, 2021 р., 16:04
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області продовжують інформувати жителів Рівненщини щодо одноразового (спеціального) декларування  активів фізичних осіб, запровадженого Законом України від 15.06.2021 №1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу У країни щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету»
04 Серпня, 2021 р., 16:02
Станом на початок серпня цього року на обліку в Головному управлінні ДПС у Рівненській області перебувало 38420 фізичних осіб – підприємців, з яких 30601 (79,6 %) застосовують спрощену систему оподаткування. Більшість підприємців-спрощенців перебувають на другій групі єдиного податку –  13286 (43 %). Трохи менше – майже 12 тисяч - обрали третю групу спрощеної системи. Платниками першої групи єдиного податку є 5356 підприємців.
04 Серпня, 2021 р., 13:03
Дубенське відділення Фонду соціального страхування інформує, роз’яснює
04 Серпня, 2021 р., 11:40
У Рівненському районі, під час спільного заходу контролю Управління Держпраці та ГУ ДПС у Рівненській області, в одного із суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та громадського харчування було зафіксовано факт використання праці дев’яти неоформлених осіб.