НОВИНИ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

12 Липня, 2021 р., 15:43
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології,       сьогодні, 12 липня, по Рівненській області до кінця доби збережуться грози,  у найближчу годину зі збереженням до кінця доби місцями очікується град, шквали 15-20м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
12 Липня, 2021 р., 13:55
Оренда державного майна: Інформаційний бюлетень липень 2021 року
12 Липня, 2021 р., 12:58
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології        13 липня, на території області протягом доби грози, вдень місцями град, під час грози шквали 15-20м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
09 Липня, 2021 р., 15:46
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що згідно з п. 12 розд. VIII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822, фізична особа, яка перебуває на обліку в окремому реєстрі Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та через деякий час змінила свої переконання і бажає отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, подає до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР, заяву в довільній формі з викладенням свого прохання анулювати попередньо внесену відмітку з метою отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків та пред’являє паспорт громадянина України. При цьому фізична особа в заяві зазначає, чи перебувала раніше на обліку у Державному реєстрі за реєстраційним номером облікової картки платника податків.
09 Липня, 2021 р., 15:31
До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.
09 Липня, 2021 р., 09:29
У полі зору Управління Держпраці у Рівненській області -  роботодавці, які не відреагували на тривалу інформаційну кампанію та ухиляються від декларування найманих працівників.
08 Липня, 2021 р., 09:13
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології 08-10 липня переважатиме  надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
07 Липня, 2021 р., 13:24
Ну, нарешті! Із 4 червня 2021 року розпочалася ера електронних лікарняних листів. А ось паперові листки непрацездатності поступово відійдуть у минуле.
07 Липня, 2021 р., 11:50
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до п.п.266.4.1. п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:
07 Липня, 2021 р., 11:46
На початок липня 2021 року суб’єкти господарювання Рівненщини у своїй діяльності застосовують 5616  реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, юридичні особи використовують 2110 одиниць касової техніки, а фізичні особи - 3506.