НОВИНИ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

30 Липня, 2021 р., 08:27
Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, станом на 01.07.2021року на території області здійснюють діяльність з роздрібного продажу підакцизних товарів 2623 суб’єкти господарювання.
30 Липня, 2021 р., 08:26
21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".
28 Липня, 2021 р., 15:43
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу  громадян та суб’єктів господарювання, що використання електронних сервісів є популярним не тільки при взаємодії платників податків з органами Державної податкової служби України, а також з більшістю державних органів.
28 Липня, 2021 р., 15:42
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що неповна цивільна дієздатність фізичної особи у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) визначена ст. 32 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 № 435-IV. Відповідно до частини другої ст. 32 ЦКУ неповнолітня особа вчиняє інші правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
28 Липня, 2021 р., 10:35
Головне управління ДПС у Рівненській  області нагадує:
28 Липня, 2021 р., 10:33
Протягом січня - червня 2021 року платники рентних платежів – надрокористувачі Рівненської області спрямували до зведеного бюджету країни 29 млн грн, що на 5,3 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Про це повідомляє заступник начальника податкової служби області Зоя Хоній.
27 Липня, 2021 р., 14:50
Президентом України Володимиром Зеленським підписаний Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» № 1539-ІХ, ухвалений парламентом України 15 червня 2021 року з ініціативи Глави держави.
27 Липня, 2021 р., 14:48
За перше півріччя цього року власники елітних авто спрямували до бюджетів територіальних громад області  937 тис грн транспортного податку, що перевищило очікувані надходження на 21 відсоток, або 162 тис гривень.
27 Липня, 2021 р., 14:47
ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що суб'єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), які зареєстровані в Рівненській області, повідомляють, що на їхні телефони надходять дзвінки від невстановлених осіб із пропозиціями  надати фінансову допомогу для вирішення своїх особистих питань. Невстановлені особи звертаються від імені посадових осіб Головного управління ДПС у Рівненській області.