НОВИНИ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

18 Вересня, 2020 р., 09:16
  Міністерство соціальної політики України запровадило на період карантину інформаційну платформу “Допомога поруч” для визначення та задоволення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема, діти з інвалідністю.
18 Вересня, 2020 р., 09:11
Вже довгий час серед жителів громади ведуться дискусії щодо незадовільного технічного стану автомобільної  дороги територіального значення Онишківці – Стара Миколаївка. Наразі розробляється  проектно – кошторисна документація на поточний середній ремонт цієї дороги, який буде здійснено в майбутньому.
17 Вересня, 2020 р., 10:29
День рятувальника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня.
17 Вересня, 2020 р., 08:52
Колектив Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро дякує первинній професійній спілці працівників ДП "РІВНЕТОРФ" за надання спонсорської допомоги у придбанні нового спортивного інвентарю.
16 Вересня, 2020 р., 13:49
15 вересня почала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті за телефоном   1-5-4-5 (далі обрати 3)
15 Вересня, 2020 р., 15:02
Доводимо до Вашого відома розпорядження селищного голови №293 від 15 вересня 2020 р. "Про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Смизької об'єднаної територіальної громади".
15 Вересня, 2020 р., 11:25
Міністерство культури та інформаційної політки України оголосило конкурс на одержання у 2021 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих процесів.
15 Вересня, 2020 р., 08:53
Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: