НОВИНИ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

14 Вересня, 2020 р., 14:26
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.11.2019 №937 «Про затвердження плану заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі распіраторні вірусні інфекції в Рівненській області на 2019 – 2024 роки» та листа управління охорони здоров’я від 04.09.2020 №вих-3838/01-13/20, доводимо до відома суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівельного обслуговування населення інформацію стосовно необхідності проведення вакцинації від грипу, особливо серед осіб, що входять до професійних груп ризику (зокрема, продавці, особи, що працюють в багатолюдних місцях тощо).
14 Вересня, 2020 р., 13:31
У зв’язку з карантинними обмеженнями, цьогоріч святкове дійство проходило на території Мирогощанського аграрного коледжу.
14 Вересня, 2020 р., 11:23
Як отримати пільги для багатодітної сім’ї?
14 Вересня, 2020 р., 11:17
   Затоплення квартири: алгоритм дій та хто несе відповідальність
11 Вересня, 2020 р., 11:01
Цілодобовй оперативнй штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує:
11 Вересня, 2020 р., 10:05
З понеділка на Рівненщині – нове епідеміологічне зонування. В «червоній» зоні лише Дубно
10 Вересня, 2020 р., 11:07
Через  аварійний стан покрівлі даху Смизького закладу дошкільної освіти під час злив вода проникала на стелю та стіни приміщень другого поверху будівлі. Це призводило до руйнування стін та стелі. Наразі розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі даху та утеплення стін будівлі садочка. Але через відсутність коштів у бюджеті на капітальний ремонт та аби зберегти приміщення від подальшого руйнування, було прийнято рішення здійснити поточний ремонт покрівлі. На цьому тижні будівельники вже завершили свої роботи і вже з 15 вересня дошкільнята зможуть відвідувати Смизький ЗДО. Заклад готовий до роботи згідно усіх карантинних вимог.
10 Вересня, 2020 р., 08:30
Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує:
08 Вересня, 2020 р., 14:45
     Уряд на своєму засіданні 8 квітня прийняв постанову “Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, розроблену Міністерством соціальної політики. Рішенням уряду передбачається надання допомоги  пенсіонерам та одержувачам соціальних виплат в дистанційній оплаті за житлово-комунальні послуги та задоволення їх соціально-побутових потреб в умовах карантину. Проєкт реалізовуватиметься за підтримки уповноважених банків та АТ “Укрпошта”.